Puchar Ligi 2021

Drodzy darterzy!
Zakończyliśmy rozgrywki drużynowe w ramach Pucharu Ligi 2021. Z przyjemnością ogłaszamy, że triumfatorem turnieju została drużyna Point Dart Team w składzie Wojciech Frydrych - kapitan, Arkadiusz Adamczyk, Ireneusz Frankiewicz, Krzysztof Kryspin, Krzysztof Lauer, Andrzej Muszyński, Jarosław Ryglewski.

Drugie miejsce w zawodach wywalczyli zawodnicy toruńskiej Przepompowni - Bartosz Wieczorek - kapitan, Mariusz Datta, Artur Kosiński, Wojciech Pasinski, Krzysztof Pyła, Jakub Więckowski, Piotr Winiarski.

W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się zawodnicy drużyny 9Darters w składzie: Katarzyna Bożek - kapitan, Maciej Armknecht, Marek Deja, Janusz Lewandowski, Dariusz Ochman, Joachim Zakopiec.
Skład Final Four uzupełnia drużyna Piwnica Dart Team, która uplasowała się na 4 miejscu w turnieju, a zagrała w składzie: Daniel Sadokierski - kapitan, Jarosław Jaruszewski, Jacek Pośpiech, Paweł Pożerski, Marcin Stanisławski.

Wielkie gratulacje dla wszystkich finalistów oraz dla wszystkich uczestników Pucharu Ligi 2021. Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się podczas gry w turnieju i że równie chętnie weźmiecie udział w przyszłych rozgrywkach drużynowych.