Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta
Oto artykuł podsumowujący sezon 2013/14, który ukazał się na łamach Gazety Pomorskiej.

Zachęcam do zamieszczania komentarzy!

GAZETA POMORSKA - Kujawsko-Pomorska Liga Darta zakończyła sezon (zdjęcia)

Na zdjęciu najlepsi zawodnicy ligowi sezonu 2013/14. W górnym rzędzie: Andrzej Kuligowski (Wiatrakowa Team, drugi najskuteczniejszy zawodnik klasy C), Krzysztof Ochman (Piracka Tawerna, najskuteczniejszy zawodnik klasy C), Ireneusz Frankiewicz (Oczko, drugi najskuteczniejszy zawodnik klasy A), Bartosz Wieczorek (Przepompownia, trzeci najskuteczniejszy zawodnik klasy A), Artur Kosiński (Przepompownia II, drugi najskuteczniejszy zawodnik klasy B ), Piotr Dreżewski (Bad Company Piwiarnia, najskuteczniejszy zawodnik klasy B, najszybsze zakończenie sezonu 2013/14 - 12 lotka),
Na dole: Radosław Pieńkowski (Taverna II Nakło, trzeci najskuteczniejszy zawodnik klasy C) Wojciech Pasinski (Przepompownia, najlepszy zawodnik ligowy sezonu 2013/14), Sebastian Gawarkiewicz (Przepompownia II, trzeci najskuteczniejszy zawodnik klasy B )

KPLDNajważniejszy turniej indywidualny rozstrzygnięty!

Za nami Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta.

Faworyci nie zawiedli: w klasie Open triumfował zdecydowanie najlepszy zawodnik w naszym województwie - Bartosz Wieczorek, który w finale pokonał zeszłorocznego mistrza klasy C/Nieztrzeszeni - Piotra Dreżewskiego. Trzecie miejsce zajął Paweł Jaworski.

W turnieju kobiet bezkonkurencyjna okazała się obrończyni tytułu - Katarzyna Bożek, która w finale pokonała Karoline Mazur. Na trzecim miejscu uplasowała się Danuta Kulwicka. Te panie reprezentować będą naszą organizację na mistrzostwach EDF w Słowenii, w związku z awansem wywalczonym na podstawie rankingu KPLD.

W klasie C/Niezrzeszeni swoją dominację potwierdził Andrzej Kuligowski, który w finale pokonał Krzysztofa Ochmana. Trzeci był Dariusz Szałkowski. W związku z tym, że Andzia wywalczył już 100% refundacji, nominacja do Kadry KPLD powędrowała do Krzysztofa Ochmana.

Dziękuję wszystkim za dobry sezon! Gratuluje sukcesów!

Wyniki i drabinki w czytaj więcej
Sklep z akcesoriami do darta
Na Indywidualnych Mistrzostwach Kujawsko Pomorskiej Ligi Darta będzie możliwość zakupu akcesoriów do darta.
Swój asortyment sprzedawać będzie Mariusz Paul, właściciel sklepu dart-mp.com

Kujawsko-Pomorski Steel Dart
D9
Z przyjemnością przedstawiam klip promocyjny Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalny fanpageklubu 9Darts

Oto najwięksi faworyci zbliżających się Indywidualnych Mistrzostw Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta.

Oto oficjalny klub ligowy - 9Darts - dziewiąta lotka.

Wielkie podziękowania za pomoc w przygotowaniu prezentowanego materiału dla:
Bartosza Wieczorka, Andrzeja Muszyńskiego, Ireneusza Frankiewicza, Arkadiusza Adamczyka, Tomka Michalskiego, Andrzeja Terechowa, Kamila Ryglewskiego, Pawła Osowskiego, Kuby Więckowskiego i Pawła Jaworskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich darterów i fanów darta na niedzielne Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta, które odbędą się w niedzielę (tj. 06.07.2014r.) w klubie Broadway.

O godzinie 15.00 rozpocznie się oficjalne zakończenie sezonu. Wręczane będą nagrody i nominacje dla zawodników za ranking i dla drużyn za Ligę i Playoff'y!
Później rozpoczniemy turniej...
...a jest o co walczyć. Zwycięzca turnieju w klasie Open i w klasie C/Niezrzeszeni otrzymuje 100% refundacji na wyjazd.

Przypominam o ustalonych zasadach przyznawania refundacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o co chodzi kliknij "czytaj więcej"
Relacja z Playoffów
Dziś w Brodwayu odbyła się główna część PLAYOFFÓW B i C 2014
Drużyny obu klas rozgrywkowych walczyły o kwalifikację na Mistrzostwa Europy EDF w Słowenii.

W klasie B zwycięża BadCompany Piwiarnia Bydgoszcz pokonując w finale Przepompownię II Toruń 4-2.
W klasie C zwycięża Wiatrakowa Bydgoszcz pokonując w finale Piracką Tawernę Bydgoszcz 4-2.

Relację na żywo znajdziecie na naszym LiveScore

Dziękujemy zawodnikom za emocje.

Po odbiór trofeów zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa regionu Kujawsko- Pomorskiego 6 lipca od godziny 15.00.