Mini tabele ligi
EKLAS ILG1 ILG2 IIL
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. 9DBullies 12 22
2. Przepompownia 12 20
3. 9dSamiSwoi 12 14
4. BadCompany 12 14
5. Merlin 12 10
6. ZamekZ 12 3
7. RICO 12 1
ILGR1
  Drużyna M Ptk
1. Kaper 8 14
2. 9lotka 8 14
3. Kaper II 8 8
4. RedSquad 8 3
5. Trip 8 -2
ILGR2
  Drużyna M Ptk
1. TavernaNakło 8 12
2. Przep.TNT 8 10
3. DartSong 8 8
4. Pub Malak 8 8
5. MagicyMerlin 8 1
IILIGA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex 22 44
2. LondonS 22 34
3. LondonBB 22 33
4. TripShot 22 32
5. Feniks 22 26
6. Omega 22 24
7. AA-mator 22 20
8. DrinkTeam 22 16
9. TOldboye 22 12
10. 7NieboNWW 22 9
11. Chillout 22 9
12. TPiracka 22 5
Turnieje
KPLDIndywidualnie w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Darta:
.
Turnieje rankingowe (soft):
.
Turnieje klasy Open

Maj
26.05 (wtorek) - Merlin - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Zaułek

Czerwiec
2.06 (wtorek) - 9Darts - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Rozłogi 26
9.06 (wtorek) - Kaper - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Ujejskiego
16.06 (wtorek) - ?? - Turniej okręgowy - godz. 19.00 - ul. ??
23.06 (wtorek) - ?? - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. ??


Turnieje klasy Amatorskiej

Maj
27.05 (środa) - Merlin - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Zaułek

Czerwiec
3.06 (środa) - 9Darts - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Rozłogi 26
10.06 (środa) - Kaper - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Ujejskiego
16.06 (wtorek) - ?? - Turniej okręgowy - godz. 19.00 - ul. ??
24.06 (środa) - Pub Malak - Turniej klubowy - godz. 19.00 - ul. Ku Wiatrakom


Turnieje na zakończenie rankingu
27.06.2015 (sobota) - Turniej Rankingowy OPEN - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start. 19.00 - grają w nim zawodnicy z miejsc 4-35 z rankingu OPEN
28.06.2015 (niedziela) - Turniej Rankingowy AMATORSKI - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start. 17.00 grają w nim zawodnicy z miejsc 4-35 z rankingu AMATORSKIEGO

11.07.2015 (sobota) - Turniej Dodatkowy AMATORSKI (tzw. piętnastka) -; 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start. 19.00
12.07.2015 (niedziela) - Turniej Dodatkowy OPEN (tzw. piętnastka) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, start. 17.00


Turnieje Steel 25.05.2015 (poniedziałek) - D9 Qualifier 3z4 -; start. 19.00 - 9Darts Club
1.06.2015 (poniedziałek) - D9 Qualifier 4z4 - start. 19.00 - 9Darts Club
07.06.2015 (niedziela) - Dart Masters League Qualifier 7z8 - start (nie wcześniej niż) 19.00
8.06.2015 (poniedziałek) - Turniej Dodatkowy - 16 zawodników z najlepszą frekwencją - start. 19.00 - 9Darts Club
Daty pozostałych turniejów kwalifikacyjnych do Dart Masters League: 21.06

Lista rankingowa turniejów DML Qualifiers

.
Turnieje steel:
Cykl D9 Qualifiers - Road to Germany
Etap I listopad-grudzień - zakończony - zakwalifikowany: Piotr Dreżewski
Etap II styczeń-luty - zakończony - zakwalifikowany: Andrzej Terechow

Kalendarz KPLD - kliknij w link jeżeli chcesz zobaczyć usystematyzowane daty rozgrywek do końca sezonu

Dart Masters League - wyniki i tabela
Dart Masters League Qualifiers - wyniki i ranking - turnieje kwalifikacyjne do następnego sezonu Dart Masters League (z listy rankingowej kwalifikuje się 4 zawodników)

_______________________________________________________________________
Playoff - I Liga
Data: 14.06.2015(niedziela)
Miejsce: Restauracja Song Lipniki

16.00 Przepompownia TNT - Kaper
16.00 9Lotka - Taverna Nakło
Ok. 18.30 - finał

Puchar Ligi - I runda
KPLDWyniki I rundy - 1. kolejki Pucharu Ligi

9Darts Bullies - Omega Fordon 31:3
Przepompownia Toruń - Kaper II 26-8
Sami Swoi 9Darts - Drink Team Piwiarnia 32:4
Bad Company Piwiarnia - Trip Shot 29:8
Merlin Bydgoszcz - AA-mator Team 28:13
Zamek Zawiszy - Taverna Nakło 12:25
Rico - Magicy Merlin 22:15
Chillout Fordon - Piracka Tawerna 20:19
Feniks Bydgoszcz - 9Lotka 16:21
Dart Song Lipniki - London Bum-Boom 23:17
London Shot - Kaper 20:21

Do następnej rundy awansują drużyny, które w dwumeczu uzyskają więcej małych punktów.
Rewanże za tydzień - 28.05.15 r.

Powodzenia!
Mistrzostwa Europy FECS 2015 - Włochy
SOFT DartWitam,

Kujawsko-Pomorska Ligi Darta będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Darta federacji FECS.
Odbędą się one w Ligano we Włoszech w dniach 4-8 sierpnia 2015r.

Federacja FECS słynie z bardzo dobrego konceptu Drużynowych Mistrzostw Europy, do którego nasz system ligowy nawiązuje i jest z nim kompatybilny. Na tych zawodach reprezentować nas będą dwie najlepsze Pucharu Ligi 2015.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Włoch na niniejszą imprezę.

Poniżej prezentujemy oficjalne broszury informacyjne. Kliknij na grafikę w celu powiększenia.

'Kliknij tutaj, aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi wyjazdu po Polsku.













Protokół Pucharu Ligi
KPLDWitam,

poniżej wrzucam link do protokołu obowiązującego na Pucharze Ligi 2015

Pobierz Protokół Pucharu Ligi

Dostępny także w menu drużynowo -> formularze -> Protokół Puchar Ligi 2015

Życzę wszystkim sukcesów w nadchodzących zawodach!

Z darterskim pozdrowieniem
Dawid
Smile
Losowanie Pucharu Ligi 2015
KPLDOto wyniki losowania Pucharu Ligi 2015:

9Darts Bullies - Omega Fordon
Przepompownia Toruń - Kaper II
Sami Swoi 9Darts - Drink Team Piwiarnia
Bad Company Piwiarnia - Trip Shot
Merlin Bydgoszcz - AA-mator Team
Zamek Zawiszy - Taverna Nakło
Rico - Magicy Merlin
Chillout Fordon - Piracka Tawerna
Feniks Bydgoszcz - 9Lotka
Dart Song Lipniki - London Bum-Boom
London Shot - Kaper
Tawerna Oldboye - wolny los

Oto link do nagrania z losowania.


Pierwsza runda odbędzie się 21.05 (pierwszy mecz) i 28.05 (rewanż)

Pamiętajcie:
- gramy rozpiską na 16 singli (zamiescimy ją na stronie do pobrania)
- gramy kategorią drużyny z niższej ligi (mecz I liga vs Ekstraklasa - 501 M.O., II liga vs I liga - 501 O.O.)
- pomiędzy każdą rundą odbywać się będzie losowanie
- gospodarzem w pierwszym meczu jest drużyna wpisana po lewej stronie
- pozostałe zasady - identycznie jak w lidze

Pozdrawiamy!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 2,448,280 unikalne wizyty