Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia 2 4
2. Adamex JKG Team 2 4
3. Bad Company Sogo Stars 2 4
4. Point 2 4
5. Taverna Nakło 2 2
6. Bad Bulldogs 2 2
7. Kaper Bullies 2 0
8. 9Darters 2 0
9. Legion X 2 0
10. Merlin 2 0
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia Toruń 2 4
2. Piwnica Toruń 2 4
3. Omega EPA 2 3
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 2 2
5. Dart Hunters Song Lipniki 2 2
6. Parnasik Dart Mafia 2 2
7. Sogo Titans 2 2
8. Klub Osowa 2 1
9. Kaper 2 0
10. Dart Song Lipniki 2 0
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. London 2 4
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 2 4
3. Drink Team SogoStars 2 4
4. Trip Point 2 4
5. Feniks 2 4
6. Bad Boys Merlin 1 2
7. Big Six London 2 2
8. Piracka Tawerna 2 2
9. Ona i Oni Tawerna 2 2
10. Omega Assassins 2 0
11. The Shield of Merlin 2 0
12. WB3 Antena 2 0
13. Team Karczma Toruń 2 0
14. (B)Londyn 1 0
15. Burza Nowa Wieś Wielka 2 0
Turnieje
KPLD
Turnieje Soft (standardowa godzina rozpoczęcia turniejów: 19.00, w przypadku zmian informacja zostanie dopisana przy wydarzeniu.

------------------

Grand Prix Kobiet (501 Master Out)

Turnieje Open (501 Double Out)

23.10 (wtorek) - pub Merlin, ul. Zaułek 4, start godz. 19:00
30.10 (wtorek) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
6.11 (wtorek) - ???, ul. ???, start godz. 19:00

20.11 (wtorek) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
27.11 (wtorek) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
4.12 (wtorek) - ???, ul. ???, start godz. 19:00


Turnieje Amatorskie (301 Open Out - ostatnia ósemka 501 Open Out)

17.10 (środa) - pub London, ul. Długa 14 , start godz. 19:00
24.10 (środa) - pub Merlin, ul. Zaułek 4, start godz. 19:00
31.10 (środa) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
7.11 (środa) - ???, ul. ???, start godz. 19:00

21.11 (środa) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
28.11 (środa) - ???, ul. ???, start godz. 19:00
5.12 (środa) - ???, ul. ???, start godz. 19:00

Turnieje o pulę (501 Double Out)

24.11 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00
15.12 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00

Turnieje klubowe

20.10.2018 (sobota) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

02.11.2018 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)
16.11.2018 (piątek) - Omega

07.12.2018 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)
14.12.2018 (piątek) - Omega
28.12.2018 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

11.01.2019 (piątek) - Omega
25.01.2019 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

08.02.2019 (piątek) - Omega
22.02.2019 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

08.03.2019 (piątek) - Omega
15.03.2019 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

05.04.2019 (piątek) - Omega
05.04.2019 (piątek) - Kaper (do 16 osób 501 M.O. / powyżej 16 osób 301/501 M.O.)

10.05.2019 (piątek) - Omega
TURNIEJE STEEL
STEEL DartBANAN i BL@DY zapraszają.

STEEL DART w Bydgoszczy
miejsce: EPIC CLUB Pułaskiego 45 ( przy Kamiennej ) SALA VIP
dzień rozgrywania zawodów: sobota, start: 15.30 (zapisy/potwierdzenia od 15.00)
Ilość tarcz zależnie od ilości zgłoszeń 4-8
system grania: 501 DO grupy + single KO (w przypadku dużego zainteresowania Double KO )

Daty:
17.11.2018
01.12.2018
15.12.2018


Wpisowe - TAK
Ranking - TAK
Puchary - TAK
Dress code - NIE

W przypadku zmian będziemy informować z należytym wyprzedzeniem.

Więcej informacji nt zawodów wkrótce.
I i II liga awanse.spadki/baraże
Wycofanie się 2 składów z I ligi przed sezonem wymagało podjęcia decyzji w kwestii awansów i spadków.
Informacja poniższa jest ostateczna:
Z I ligi brak bezpośredniego spadku, miejsca 9. i 10. grają baraże o utrzymanie z zajmującymi 3 i 4 miejsce w II lidze (mecz/rewanż).
Z II ligi wchodzi bezpośrednio miejsce 1. i 2.
Liga 2018/19
Ekstraklasa (10 drużyn):
Przepompownia Toruń
Adamex JKG Team Dąbrowa Chełmińska
Bad Company Sogo Stars
Kaper Bullies
Legion X
Merlin
9Darters
Taverna Nakło
Bad Bulldogs
Point Dart Team

I Liga (11 drużyn - nie zgłosił się team Mistake)
Dart Hunters Song Lipniki
Dart Song Lipniki
Piwnica Toruń
Przepompownia Toruń
Klub Osowa
Omega EPA
Kaper
Parnasik Dart Mafia
Sogo Titans
Cztery Łapy Kropa Inowrocław


II Liga (15 drużyn)
WB3 Antena
The Shield of Merlin
( B )Londyn
Piracka Tawerna
Bad Boys Merlin
Ona i Oni Tawerna
London
Feniks
Big Six London
Team Karczma Toruń
7 Niebo Nowa Wieś Wielka
Drink Team SogoStars
Burza Nowa Wieś Wielka
Omega Assassins
Trip Point

START ROZGRYWEK 04.10.2018...
GRATULACJE
GRATULACJESto lat Sto lat niech żyje żyje nam Smile

Na świat przyszła nowa darterka w regionie, ma na imię Klara i jest córką Sebastiana Jóżwika ( LondonPub ).

Szczęśliwym rodzicomi życzymy zdrowia dla pociechy od całego zespołu KPLD.
Nagrody w sezonie 2018/19
KPLDWitajcie darterzy,
poniżej prezentujemy oficjalny komunikat o nagrodach w nadchodzącym sezonie indywidualnym i drużynowym. Poza kilkoma przypadkami nie wprowadziliśmy żadnych zmian w systemie nagradzania:
- zwiększenie nagród w rankingu OPEN - cykl ten jest głównym konceptem turniejowym. Nagradzać w nim będziemy aż do 10 miejsca w rankingu. Będzie to również jedyny cykl, w którym można wygrać indywidualną refundację na Mistrzostwa Europy
- zmieniamy licznenie turniejów uprawniających do gry w 15-stce (na 15-stkę OPEN będą liczone tylko turnieje OPEN, a na 15-stkę amatroską tylko turnieje amatorskie)
- zmniejszenie liczby refundacji w rankingu amatorskim - symbolicznie, bo o jedną refundację.

Kwalifikacje do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy z ligi drużynowej

- 1 miejsce w Ekstraklasie - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2019 (50%)
- 2 miejsce w Ekstraklasie - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2019 (50%)
- Zwycięzca Playoff Ekstraklasy - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2019 (50%)
- Zwycięzcy Playoff 1 Ligi - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2019 (50%)


Kwalifikacje do Kadry z turniejów indywidualnych:

Ranking OPEN

--> Zwycięzca rankingu kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy EDF 2019 (100%)
--> Zawodnicy z miejsc 2-3 rankingu kwalifikują się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy EDF 2019 (50%)
--> Zawodnicy z miejsc 4-7 wygrywają refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 (100%)
--> Zawodnicy z miejsc 8-10 wygrywają refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 (50%)
--> Najlepsza Kobieta w Rankingu wygrywa refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 (100%)
--> Turniej 32 - Zawodnicy z miejsc 2-33 w Rankingu rywalizują o kwalifikację do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy EDF 2019 (100%)
--> Turniej 15 - zawodnicy, którzy rozegrali 15 turniejów rankingowych OPEN w trakcie sezonu mogą zagrać w turnieju dodatkowym o kwalifikację do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy EDF 2019 (100%)

Ranking Amatorski

--> Zawodnicy z miejsc 1-3 wygrywają refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 (100%)
--> Najlepsza Kobieta w Rankingu wygrywa refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019
--> Turniej 32 - Zawodnicy z miejsc 4-35 w Rankingu rywalizują o refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019
--> Turniej 15 - zawodnicy, którzy rozegrali 15 turniejów rankingowych (Amator) w trakcie sezonu mogą zagrać w turnieju dodatkowym o refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019

Ranking Grand Prix Kobiet

--> Zwyciężczyni Rankingu Kobiet wygrywa Kwalifikację na Mistrzostwa Europy EDF 2019 (100%)
--> Zawodniczki z miejsc 2-3 wygrywają refundację pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 (100%)


Rankingi Klubowe

--> zwycięzca każdego rankingu klubowego wygrywa refundacje pobytu na Mistrzostwach Polski 2019,
--> zawodnicy z miejsc 2-10 kwalifikują się do turnieju finałowego Rankingów Klubowych, w którym do wygrania będzie refundacja pobytu na Mistrzostwach Polski 2019 dla dwóch pierwszych zawodników z tego turnieju
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 4,262,626 unikalne wizyty