Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA A
Kto wygra klasę A ?
Przepompownia Przepompownia 40%[25 głosów]
SamiSwoi SamiSwoi 34%[21 głosów]
Merlin Merlin 11%[7 głosów]
Oczko Oczko 10%[6 głosów]
Trip Trip 0%[0 głosów]
VegaDartTeam VegaDartTeam 2%[1 głos]
XL180 XL180 2%[1 głos]
Tequila Tequila 2%[1 głos]
Głosów ogółem : 62
 Drukuj temat
Klasa A typy na zwycięzce po 1 rundzie
mihu
W tym temacie typujemy zwycięzców klasy A.
Piszcie o swoich spostrzeżeniach, typach, drużynach itd..
Edytowane przez mihu dnia 20.11.2010 10:30:51
 
czarny
1. Pompa
2. SamiSwoi
3. Oczko
4 Merlin
5. Trip
6. XL180
7. VegaDT
8. Tequila
andr2ej 08rem5k1
 
Eda
Po pierwszej kolejce ciężko jest przewidywać kolejność na koniec sezonu, ale wg mnie może ona wyglącać tak:

1. Sami Swoi / Przepompownia - mocne wyrównane składy - najprawdopodoniej będą decydowały mecze bezpośrednie
3. Merlin - potrafią wygrać z teoretycznie silniejszymi rywalami no i mają Lakiego Grin
4. Oczko - Merlin jednak ma bardziej wyrównany skład
5. Vega DT - mocni u siebie, na wyjazdach może być różnie
6. Trip - w tym roku nie błyszczą
7. Teqiula - trochę się wzmocnili Łysym, ale to może nie wystarczyć żeby być wyżej
8. XL 180 - dobrzy zawodnicy, ale potrzebują trochę czasu na ogranie w klasie A
 
Q-mac
W tym roku na pewno mocniejsza A klasa niż w latach poprzednich.

1. Przepompownia - co roku grają o pierwsze miejsce w tabeli poniżej drugiego miejsca nie spadają. Moim zdaniem główny faworyt do wygrania A klasy.
2. Sami Swoi - jedyni w tym roku, którzy mogą powalczyć z Pompą o pierwsze miejsce.
3. Merlin - skład mają bardzo dobry wszystko zależy od tego czy zagrają równo przez cały sezon.
4. Oczko - Wzmocnili się Nikosiem Smile ale to może być za mało
5. Trip - zdecydowanie słabiej niż w poprzednich sezonach może brakuje Fiszera ale są na tyle doświadczeni żeby się utrzymać
6/8. 180 XL - się ograją i stawiam, że się utrzymają skład wyrównany minus jest taki, że brakuje chociaż jednego rezerwowego na o podobnym poziomie co oni. No i Grają w XL Smile
6/8. Teqiula - w tym roku ciężko będzie im się utrzymać ale doświadczenie zdobyte w A klasie może im w tym pomóc.
6/8 Vega DT - ich gra opiera się głównie na dwóch zawodnikach. Wszystko zależy czy utrzymają wysoki poziom gry przez cały sezon i czy reszta drużyny rozwinie swoje umiejętności.

Po pierwszej kolejce takie moje typy wszystko może się jednak zmienić w końcu jeszcze trzy kolejki zostały.
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
tommycat85
1/2 Przepompownia - Drużyna o bardzo szerokim i wyrównanym dość składzie, która od lat stanowi 1 siłę najwyższej klasy rozgrywkowej. Będą walczyć o 1 miejsce razem z SS, ale jeśli nie będą się w pełni przykładać do każdego meczu to w rywalizacji z nimi nie bez szans będzie kilka drużyn i mogą stracić kilka bardzo cennych punktów. Mimo wszytsko chyba faworyt nr 1
1/2 Sami Swoi - Moim zdaniem drużyna,która ma najmocniejszy skład w lidze i lata doświadczenia z dartem na najwyższym poziomie,będą walczyć do końca.
3. Merlin - drużyna z niezmiennym świetnym składem od lat walcząca o najwyższe cele. Potrafią z łatwością pokonać każdą drużynę co nieraz udowodnili,ale czasem im czegoś brakuje...jak się dowiedzą czego to stach się bać Pfft
4. Oczko - równie dobrze mógłbym wpisać ich na wyższe miejsce bo mają wszystko czego potrzeba by wygrywać, świetny skład,doświadczenie i ostro trenują co daje efekty...
5/6 Trip - muszę przyznać że największe zaskoczenie in - po 1 rundzie. Drużyna mistrzów kraju sprzed lat ma przed sobą trudne zadanie, jeśli marzą o pierwszej czwórce, a zapewne to jest plan minimum.
5/6 Vega DT - najtrudniejsza do oceny drużyna, bo mają potencjał i świetnych liderów, jeśli pozostała część drużyny zagra tak jak potrafi (a potrafią) to wszystko się może zdarzyć.
7/8. 180 XL - Jeszcze nie pokazali wszystkiego co potrafią i z pewnością wywalczą jeszcze sporo cennych punktów. Zdecydowanie powinni poszukać 5 gracza o zbliżonym poziomie,ale to będzie ogromnie trudne w trakcie sezonu.
7/8 Tequila - grają w A klasie od dawna i wiedzą jak walczyć o utrzymanie i zwycięstwa w lidze. Kolejny ciężki dla tej drużyny sezon, mimo wzmocnienia składu.
as cool as a prized marrow
 
Krzysztofy
1. Sami Swoi
2. Pompa
3. Merlin
4 Oczko
5. Trip
6. VegaDT
7. XL180
8. Tequila
Edytowane przez Krzysztofy dnia 21.11.2010 12:15:10
 
DamianR
1. Sami Swoi - bardzo wysoki i równy poziom zawodników, bardzo zgrany zespół, myślę, że w tym sezonie dadzą radę pokonać Pompę Smile
2. Przepompownia - wyrównany skład, na wysokim poziomie
3. Merlin - zespół z potencjałem, potrafią zagrać rewelacyjnie, a w tym sezonie robią to coraz częściej Smile
4. Oczko - Myślę, że Merlin jest w stanie zagrać troszkę lepiej i bilans poszczególnych spotkań pomiędzy tymi drużynami zadecyduje o tej pozycji
5. Tequila - ,,Się człowiek stara, to mu wychodzi " po 1 rundzie jestem prawie pewny, że wskoczymy na 5 msc
6. Trip - to jest mission dla Pawła, jeżeli zagra tak, jak potrafi zagrać, to są w stanie powalczyć o 4 msc
7. XL180 - Dobrze im życzę, ale chyba będzie im ciężko pomimo ich wyrównanego składu
8. Vega DT - Uważam, że najważniejszy jest równy skład, którego im brakuje
Edytowane przez DamianR dnia 21.11.2010 21:16:16
 
DaveN
1 Pompa
2 SS
3 Merlin
4 Oczko
nothing is difficult for me...
 
czesioczesanka
1.Sami Swoi bardzo wyrównany mocny skład kandydat do zdobycia pierwszego miejsca.Wystarczy popatrzeć na wyniki ostatnich turniejów indywidualnych, zawsze ktoś z SS jest w ścisłym gronie finalistów.
1.Merlin dobry równy skład ,wydaje mi się ,że za mało gra Andrzej "Laki" . Kandydat do zajęcia pierwszego miejsca.
1.Oczko dwóch liderów i bardzo krótka ława może być trudno ,ale w moich oczach również kandydat do pierwszego miejsca.
1.Trip w tym sezonie jeszcze ta drużyna nie pokazała na co ją stać. Oczywiście kandydat do zajęcia pierwszego miejsca.
1.Vega DT jedyna drużyna która pokazała Przepompowni gdzie raki zimują.Murowany kandydat na pierwsze miejsce w A klasie.
1.XL180, ... kandydat do zajęcia pierwszego miejsca.
1.Tequila jest dla mnie zaskoczeniem.Dobrzy gracze i ostatnie miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek.Chyba za dużo tequili w Tequili mam nadzieję,że na koniec rozgrywek będę mógł gratulować pierwszego miejsca.Kandydat do zajęcia pierwszego miejsca.
1. Przepompownia obecnie gra przeciętnie jak na swoje możliwości, główny problem to rywalizacja w drużynie kto rzuci więcej maksów, kto skończy wyższą końcówką lub "najszybszą lotką". Ja sam jeszcze nie jestem w dobrej formie. Liczę, że w trakcie drugiej rundy cała drużyna zacznie lepiej grać.Walczymy o utrzymanie, a jak będzie zobaczymy.

Powodzenia wszystkim drużynom
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,863,020 unikalne wizyty