Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Liga drużynowa w piątki.
Jason_Crump
Mecze ligowe rozgrywane są w czwartki, jak każdy dobrze wie. Dużo osób wolałoby grać w piątki między innymi ze względu na prace.. Co o tym sądzicie aby od przyszłego sezonu mecze ligowe rozgrywać w piątki?
 
Kamil96
Piątek to początek weekendu, na mieście odpowiednio więcej ludzi za czym idą pewne niedogodności np. załóżmy taką sytuację - Twenty, 2/3 mecze, na drugiej sali impreza i pielgrzymki do toalety ludzi, którzy mają gdzieś to, że grasz mecz i rzucasz. Dla właścicieli lokali to też byłaby chyba strata, bo trudniej w czwartek o klienta Wink
 
Krzysztofy
jestem tez za tym aby mecze ligowe były w piątki
 
LisQu23
Może od razu w soboty lub niedziele?
 
domino
To kompletnie nierealne, chyba że przeniesiemy się do domów kulturyGrin
 
Banan
Jason Crump w jakim kraju ty żyjesz piątek to w POLSCE zawalone kluby nie wiem jak w AUSTRALII myślę że podobnie Smile
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Qba12
Nie przejdzie.
Z wielu powodów Smile
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
drteno
W piątki są Piątkowe Turnieje Steela w TavernieSmile
 
dartnaklo.pl
Ania
Liga to nie wyjście na imprezę, albo grasz w lidze, albo imprezujesz. Żaden normalny właściciel się na to nie zgodzi, bo w weekendy ma wystarczająco dużo "zwykłych" klientów.
A jak to mówił Skiba - Jeśli dart przeszkadza Ci w pracy, to zmień pracę ;-)))
Ania
 
Kuba
Mecze ligowe od zawsze rozgrywane są w czwartki. Dla niejednego zawodnika czwartek bez ligowej kolejki to dzień stracony Wink
Mecze ligowe, w przypadku gdy termin czwartkowy nie pasuje ze względu na pracę, można przełożyć przy dobrej woli drużyny przeciwnej.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.30 5,862,875 unikalne wizyty